Penzión 4 You

Kategórie: ,

Popis

Penzión FOR YOU sa nachádza v tichej časti širšieho centra mesta Levice. Ponúkame možnosť ubytovania v príjemnom prostredí, výborné jedlo podávané v našej reštaurácii, posedenie pri káve v štýlovej kaviarni a tiež poriadne pivo čapované v podzemnej pivárni – všetko “pod jednou strechou” 🙂

Kontakt :http://www.penzionforyou.sk/

0911 045 696, MANAGER: PHDR. ALEXANDRA GUŤANOVÁ

Ubytovanie:

Ubytovanie je u nás v tichom prostredí v krásne vybavených izbách s kúpeľnou, klimatizáciou, chladničkou.

Reštaurácia:

Reštaurácia je moderne zariadená s kapacitou 50 v reštaurácii vám ponúkame raňajky, obed aj večeru. Počas pracovného týždňa vás veľmi radi privítame v čase od 11°° – 14°° na naše skvelé obedové menu. Reštaurácia je tiež prijemne prostredie pre vaše spoločenské akcie rôzneho druhu.

Kaviareň:

Kaviareň je príjemne zariadená v kubánskom štýle s možnosťou fajčiarskej a nefajčiarskej časti spojená s letnou terasou.

Pub 4 You:

Pozývame Vás do jedinečnej pivárne v širokom okolí, kde na Vás čaká široký výber čapovaných pív a iných skvelých nápojov v krásne zariadenom prostredí s príjemnou hudbou.

VIP salónik:

VIP Salónik je pre vás pripravený na krásne posedenie v kruhu svojich najbližších priateľov. Vhodný na spoločenské oslavy, semináre/ projektor/, školenia s kapacitou 30 osôb.

Adresa:
Ludanská cesta č. 14
Levice

Cenník ubytovania:
34,90 € – 1 osoba + raňajky
49,90 € – 2 osoby + raňajky

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Penzión 4 You”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *