Vitajte vo virtuálnej prehliadke tvorby Nagy Imre Istvána

Mestské kultúrne stredisko v Leviciach plánovalo v mesiaci november 2020 organizovať vo výstavnej sieni CK Junior výstavu z tvorby profesionálneho maďarského výtvarníka, člena zväzu maďarských výtvarníkov NAGY IMRE ISTVÁNA pod názvom SVET PRÍRODY.

Autor po ukončení  odborných štúdií výtvarného zamerania pracoval v ateliéri akademického maliara Árpáda Szarku a Vilmosa Roisza v  Soprone (Maďarsko). Autor o sebe povedal:

Zameriavam sa na maľovanie krajiniek, zátiší a abstraktných malieb. Mojou obľúbenou technikou je olej, ale rád použijem aj akrylové farby.
Zúčastnil som  sa medzinárodných výstav v Budapešti, Soprone a v Rakúsku. Na Slovensku žijem a tvorím od roku 2006.

Keďže výstava bola vzhľadom na opatrenia na zamedzenie šírenia koronavírusu zrušená, prinášame milovníkom výtvarného umenia aspoň touto formou kus talentu a krásy na obrazovky a veríme, že sa s Vami stretneme na výstave v budúcom roku.

Ak sa Vám tvorba výtvarníka Nagy I. Istvána páči a radi by ste mali niektorý z obrazov vo svojej zbierke, môžete ho kontaktovať na tel.čísle +421 908 704 834 , alebo na mail: eva96@post.sk

Nech sa páči, vstúpte do virtuálnej prehliadky:

Ak sa Vám galéria tvorby výtvarníka Nagy Imre Istvána páčila, môžete mu zanechať odkaz/komentár (kliknutím na „pridať komentár“ o riadok nižšie).

ĎAKUJEME!