Horáreň

Kategórie: ,

Popis


Horáreň Nový Tekov
 sa nachádza pri hlavnom ťahu pod Mochovcami od Kalnej nad Hronom. Nie je však rušená rýchlou a plnou cestou, ale je dômyselne ukrytá v krásnej prírode zmiešaného lesa a polí. 

Ponúkame Vám oddych, relax a ticho tunajšej prírody, kde sa môžete dobre najesť, ubytovať sa v útulne zariadených izbách s kapacitou až 58 lôžok a stráviť príjemné chvíle so svojou rodinou či priateľmi.

Horáreň Nový Tekov Vám ponúka reštauračné a ubytovacie služby vrátane organizovania vašich rodinných osláv   ( narodeniny, výročia, detské oslavy, 1. sväté prijímanie, birmovky… ), svadieb, cateringu, detských táborov, firemných akcií, školení, team buildingu a mnoho iného. 

Pri organizovaní všetkých akcií Vám ponúkame aj zapožičanie projektoru s plátnom, výkonné ozvučenie s plnou výbavou a vieme pre Vás zabezpečiť aj živú hudbu či DJ-a.

V rámci areálu máte možnosť využiť Váš voľný čas aj pri paintballe a jazde na štvorkolkách. Môžete si zajednať aj streľbu na holuby a pre Vaše ratolesti máme pripravené detské ihrisko so šmykľavkou a hojdačkami. Deti môžu taktiež využiť aj detské bicykle, kolobežky a odrážadlá, ak by sa už nechceli hrať na preliezkach tak je k dispozícii aj vnútorný detský kútik s peknými hračkami. V prípade zlého počasia je pre všetkých zákazníkov k dispozícii náš nový billiard.

Kapacita našej reštaurácie je 94 pevných miest v hlavnej časti a 46 pevných miest v časti uzavretej terasy. V období jari, leta a jesene ( ak je jeseň teplá a suchá ) sú k dispozícii aj vonkajšie stoly a sedenie.

Adresa:
Šandorhalma 9 (smer Mochovce)
Nový Tekov, 935 33

Kontakt:
Tel. :  +421 940 907 485

https://www.horarennovytekov.sk/

Cenník  ubytovania: od 20,00 €

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Horáreň”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *