Penzión Rekrea

Kategórie: ,

Popis

Penzión REKREA je situovaný pri termálnych kúpaliskách Margita – Ilona cca 5 km od okresného mesta Levice. Spolu s reštauráciou Koliba predstavuje ucelený komplex kvalitných hotelových a reštauračných služieb, ktorých vynikajúce referencie siahajú ďaleko za hranice našej krajiny.

Cieľom penziónu REKREA je poskytovanie nadštandardného ubytovania pre manažérov, obchodných cestujúcich, zahraničné návštevy, samozrejme aj pre rodinné pobyty v intímnom prostredí v blízkosti termálneho kúpaliska Margita-Ilona. V ponuke penziónu sú nielen dvojlôžkové a rodinné izby ale aj luxusné klimatizované apartmány vybavené vlastným TV – SAT, sociálnym zariadením, kúpeľňou, Wi-fi pripojením, balkónom a mini-barom.

Izby:

Penzión pre Vaše pohodlie ponúka 18 izieb s kapacitou 40 pevných lôžok so 6 prístelkami v nasledovných troch kategóriách

– ŠTANDARD –
16 pevných lôžok a 4 prísteľky v 8 dvojlôžkových izbách vhodné pre akéhokoľvek zákazníka zaručuje príjemné pohodlie v izbách s balkónom kategórie štandard.

– RODINA –
ucelenie 2 izieb prepojených chodbou a sociálnym zariadením ponúka ideálne riešenie pre strávenie nezabudnuteľných chvíľ každej rodiny.

– LUX –
luxusné dvojlôžkové apartmány s kapacitou 16 pevných lôžok vyhovujú aj náročnejšej klientele ako sú manažéri, obchodní cestujúci, zahraničné i tuzemské návštevy.

Adresa :
Penzión Rekrea
termálne kúpaliská Margita-Ilona
Kalinčiakovo 490
934 01 Levice časť Kalinčiakovo

Kontakt:
Tel. :  +421 36 6316793

www.amalion.sk/index.php/ubytovanie

email: penzion@amalion.sk
Cenník  ubytovania: od 23,00 €

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Penzión Rekrea”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *