Hotel Golden Eagle

Kategórie: ,

Popis

Hotel Golden Eagle****

Tradičný  boutique hotel sa nachádza v historickom srdci Levíc a ponúka harmóniu príjemnej atmosféry a noblesy s moderným vybavením a vynikajúcimi službami. Rozprávkovú idylku dopĺňa elegantná zimná záhrada s čarovným prostredím a nadčasovosť dodáva útulná kaviareň a vináreň. Exkluzívnu ponuku dotvárajú izby s nádherným  výhľadom a konferenčné priestory pre firemné a súkromné podujatia.
V roku  2005 prešla historická budova komplexnou a rozsiahlou rekonštrukciou, ktorej cieľom bolo nadviazať na tradíciu v súlade s pôvodným charakterom. V tom istom roku bola  zrekonštruovaná historická budova uvedená  do prevádzky a ako hotel je zapísaná v zozname chránených kultúrnych pamiatok. Hotel Golden Eagle so svojou históriou, unikátnosťou, romantikou a veľkorysosťou poskytuje vďaka svojej pravej mestskej atmosfére nezabudnuteľný pobyt pre všetkých návštevníkov mesta, ktorí prišli do Levíc za oddychom, turizmom a v neposlednom rade aj za obchodom.

Lokalita
Hotel Golden Eagle **** má v Leviciach ideálnu polohu, pretože sa nachádza priamo v centre mesta a od nákupnej zóny ho oddeľuje iba 5 minút chôdze. Je najlepším východiskovým bodom pre realizáciu akýchkoľvek plánov. Najväčšia historická pamiatka Levíc – Levický hrad, je od hotela vzdialená len 10 minút chôdze. V tesnej blízkosti sa nachádza mestský úrad v Leviciach,  rovnako aj informačné centrum a niekoľko bánk. Vlaková a autobusová stanica sú od hotela vzdialené necelé 2 kilometre. Parkovanie pred hotelom patrí medzi samozrejme záležitosti..

Služby
Hotel ponúka luxusné ubytovanie v 25 izbách, jednu konferenčnú sálu (conference room s kapacitou 130 hostí), štýlovú Golden Café kaviareň, nádhernú zimnú záhradu Restaurant La Lavande prepojenú s letnou záhradou a štýlovú vináreň La Lavande a skutočnú gurmánsku kuchyňu. Nádherné starobylé schodisko a vysoké stropy vo vstupnej hale sú jedinečnou dominantou celej historickej budovy.

Do našich služieb patria:
* Hotelová reštaurácia a vináreň La Lavande
* Hotelová kaviareň Golden Café a lobby bar
* Letná záhrada
* Konferenčný priestor
* Bufetové raňajky
* Parkovanie priamo pred hotelom (pre hotelových klientov bezplatne)
* 24 hodín denne vonkajšie bezpečnostné kamery
* Služby čistiarne v hotelovej práčovni
* Business kútik
* Housekeeping – izbová služba
* SPA centrum – sauna suchá a parná

Bussiness služby pre klientov:
* 24 – hour front desk
* PC & tlačiareň k dispozícii
* Fax a kopírka
* WiFi v celom hoteli

Služby na objednávku:
* Kaderníctvo
* Kozmetické služby
* Pedikúra a manikúra
* Masáže

Adresa:
Nám. hrdinov 12
934 01 Levice

Kontakt:
Tel.:  +421 903 519 150, +421 36 630 4340
E-mail:  goldeneagle@goldeneagle.sk
Web: www.goldeneagle.sk

Cenník  ubytovania: od 75,00 € /os. /noc

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Hotel Golden Eagle”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *