Hotel Astrum Laus

Kategórie: ,

Popis

Hotel Astrum Laus****

Business Hotel ASTRUM Laus**** bol pre širokú verejnosť otvorený v októbri 2010 priamo v centre mesta Levice. Výsledkom je skĺbenie serióznosti a luxusu s nefalšovanou hravosťou farieb a neobvyklosťou tvarov. Dômyselne navrhnutý moderný interiér spája kov a sklo s prírodnými materiálmi drevom a kameňom. Spolu so svetelnými efektmi vytvárajú príjemnú a serióznu atmosféru business štýlu.

Už v hotelovej hale upúta jednoduchá kombinácia prírodného tmavého kameňa s nemoreným bukovým lobby barom a recepciou. Priestoru medzi nimi dominujú dva stĺpy z pieskovaného plexiskla prechádzajúce cez dve podlažia a meniace farbu od žltej až po mrazivú modrú. Po širokom schodisku, ktoré svojimi podsvietenými podstupnicami komunikuje s halou sa dostanete na 1. poschodie. Privíta Vás kaviareň s fajčiarskou zónou a VIP salónik, v ktorom nájdete všetko to, čo moderný manažér potrebuje pri pracovných stretnutiach.

Hotelová reštaurácia s kapacitou pre 70 osôb je posuvnými stenami prepojená s dvomi kongresovými sálami s celkovou kapacitou 300 miest a presklenným salónikom. Priestor je možné upraviť pre 20-400 osôb podľa individuálnych požiadaviek zákazníka od rodinnej oslavy, obchodného stretnutia až po ples či konferenciu a kongres. Na tom istom poschodí sa nachádza aj wellness centrum, ktoré svojou farebnou jednoduchosťou a hladkými líniami vytvára príjemnú zónu oddychu. Dopriať si môžete jednu zo štyroch ponúkaných sáun, troch víriviek, zážitkovú sprchu, ľadopád a zrelaxovať môžete v oddychových zónach a tepidáriách.

Návštevníkov zaujmú nevšedné, atypické detaily v podobe obkladov stien imitujúcich zelenú trávnatú plochu, drevený obklad dlhý 22 metrov skrývajúci 22 farieb a reprezentatívne vstupné priestory kongresových sál. Aktuálne je k dispozícii 50 štandardných izieb, 2 imobilné izby, 8 malých apartmánov, 3 veľké apartmány, 2x executive apartmán a 1x deluxe apartmán. Na chodbách bolo pre hotel navrhnuté sedenie v rôznych farebných odtieňoch a originálne digitálne maľby, ktoré Vás sprevádzajú celým hotelom.

V podzemí hotela sa nachádza dvojpodlažné parkovisko, ktoré slúži pre ubytovaných hostí, rovnako ako aj pre obyvateľov mesta. Súčasťou týchto priestorov hotela je aj fitness centrum o rozlohe 212 m2. Astrum Fitness je vybavené modernými posilňovacími strojmi značky CYBEX.
Hotelová garáž disponuje dvoma nabíjacími stanicami pre elektromobily. Nabíjanie elektromobilov pre verejnosť je možné v čase od 6:00 do 22:00.
V ponuke hotela sú aj masáže pre vopred objednaných klientov piatok – nedeľa od 16:00 – 21:00

K hotelu patrí aj hotelový park s oddychovými zónami.

Business Hotel Astrum Laus**** – viac než len hotel.

Adresa:
Ul. P. O. Hviezdoslava 2A
Levice, 934 01

Kontakt:
Tel.: +421 36 629 9111, +421 917 623 840, +421 36 629 9112
E-mail: recepcia@astrumlaus.sk
Web: www.astrumlaus.sk

Cenník  ubytovania: od 94,00 € /os./noc

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Hotel Astrum Laus”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *