Penzión Julkin Dvor

Kategórie: ,

Popis

Práve v Plášťovciach sa nachádza penzión Julkin dvor, ktorý bol spustený do prevádzky dňa 18.7.2007.

Je tu možnosť dobre sa najesť, ubytovať sa a tráviť voľný čas v prírode.
Reštaurácia má kapacitu 80 miest. Pri spoločenských akciách, ako je svadba, alebo ples, je to 65 miest (kvôli tanečnému parketu).

Skvelí kuchári sa postarajú o to, aby Vám určite chutilo. Či už si vyberiete slovenskú, alebo maďarskú špecialitu.

Ak ste milovníci prírody a zvierat, ponúkame Vám návštevu Oldoranču, ktorý je akoby takou menšou ZOO. Nájdete tam rôzne druhy zvierat, no hlavnou prioritou sú kone, na ktorých si môžete zajazdiť v jazdiarni, alebo tí skúsenejší jazdci môžu vyraziť do prírody.

Apropo príroda, okrem kopcov a lesov tu nájdete aj vinohrady, ktorých úrodu môžete ochutnať vo vínnej pivnici. Chardonay, Frankovka modrá, Burgund biely a mnoho iných odrôd čaká na Vašu ochutnávku. Stačí si len vybrať.

Kto má radšej súkromie a kľud, má možnosť tráviť čas na chate vzdialenej od penziónu cca. 2km. Tu sa dá grilovať, ísť na prechádzku, alebo len tak sedieť, relaxovať a popíjať vínko. Chata má kapacitu 11 lôžok, k dispozícií je kuchyňa, 2 kúpeľne, 3 WC, TV, Satelit.

A ak by ste sa predsa len nudili, poradíme Vám návštevu kúpeľov Dudince, ktoré sú vzdialené iba 8 km.

Dovolenka na Slovensku je nemenej atraktívna ako tá zahraničná a ak chcete aby bola perfektná, zíde sa vám pomocná ruka. Tú vám s radosťou podáva profesionál v oblasti cestovného ruchu, server www.ubytovanienaslovensku.eu. Pravým miestom pre relax sú vychýrené kúpele s kúpaliskom Dudinka, o čom vás presvedčí pobyt v niektorom z objektov ubytovanie Dudince. Ak by vás to viac ťahalo na východ, dožičte si teda výlet do tunajšej metropoly a vyberte si ubytovanie Košice.

Adresa:
Plášťovce 479
935 82

Kontakt:
Tel. :  +421 907 142 223, +421 908 760 108, +421 36 38 10 555

www.julkindvor.sk

email: info@julkindvor.sk
Cenník  ubytovania: od 20,00 €

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Penzión Julkin Dvor”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *